Pokoje do wynajęcia

zapoznaj się z naszą ofertą

Domek letniskowy

Główną częścią naszej oferty jest sześć drewnianych domków letniskowych. Składają się one z salonu, kuchni, dwóch pokoi sypialnych oraz łazienki. W cenie zawarty jest parking. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska.

130*PLN160PLN*Za dobę

szczegóły

Pokój dwuosobowy

W naszej ofercie znajdziecie 4 pokoje 2-osobowe. Zlokalizowane są one w osobnym, murowanym budynku. Posiadają wspólną łazienkę oraz kuchnię. Do dyspozycji gości parking wliczony w cenę pobytu. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska.

60*PLN80PLN*Za dobę

szczegóły

Pokój trzyosobowy

W naszej ofercie znajdziecie 2 pokoje 3-osobowe. Zlokalizowane są one w osobnym, murowanym budynku. Posiadają osobną łazienkę oraz wspólną kuchnię. Oba pokoje posiadają także taras. Do dyspozycji gości parking wliczony w cenę pobytu. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska.

80*PLN100PLN*Za dobę.

szczegóły

Masz pytanie? Zadzwoń

698 543 314 Codziennie od 7.00 do 23.00

Co w pobliżu?

Mimo tego, że nasz ośrodek zlokalizowany jest w spokojnej okolicy, to zaledwie kilka kroków dzieli Cię od kilku barów, wypożyczalni rowerków i wielu innych atrakcji. Blisko znajdziesz także sklep spożywczy, w którym kupisz wszystkie najpotrzebniejsze produkty. Główną atrakcją jest Jezioro Rożnowskie od któego dzieli Cię zaledwie kilkadziesiąt metrów. Blisko znajdziesz także rzekę i dużo lasów.